نمودارهای گوگل را به دستگاه لیزر تارنما خود اضافه فرمایید :

گوگل قرار دادن داده های آنالیتیکی دستگاه لیزر که به وسیله گوگل ترندز مهیا شده‌است را در وب سایت شل خیس کرده است . دستگاه لیزر در شرایطی‌که محتوای خلاقی می نویسید , دستگاه لیزر یا سایر بلاگ های بازاریابی دارید , این یک خدمت خوب خواهد بود . این نمودارها تحت عنوان کمک بصری به عمل می رود که به هنگام بحث کردن در زمینه ی اطلاعات فراوان اثر گذار دستگاه لیزر خواهد بود .
از دکمه تعبیه شده در پست خویش استفاده فرمایید . احتمال دارد مورد ای برای تطابق بعدها نمودار دستگاه لیزر داشته باشید .

محتوای مرتبط دستگاه لیزر تولید فرمائید :

ایجاد محتوای دارای ربط کلید جدید برای بالا رفتن از سیستم رتبه بندی گوگل است . سود از گوگل ترندز بهترین نحوه برای بدست آوردن دیدگاه هایی در امر دارای ربط بودن محتوا در گوگل است . انگیزه تولید محتوایی است که مرتبط و موضوعی باشد و یوزرها را به تعامل وا دارد .
مرتبط بودن و به موقع بودن برای محتوای مدرن اضطراری است . در صورتی‌که محتوایی ساخت میکنید که هفته گذشته مرتبط بوده اما در زمان نشر فراموش شده‌است , خوب تر است از نیکی آن بگذرید . گوگل ترندز به شما کمک می نماید موضوعی که اشخاص در صنعت یا این که حوزه‌ جغرافیایی شما هنوز در اکنون حرف در زمینه‌ی آن می باشند و موضوعاتی که اشخاص می‌توانند به صورت فعال در آن‌ها کمپانی کنند را پیدا فرمایید .

7 . تقویمی برای محتوای خود تولید فرمائید :

ساخت تقویم محتوا بخش اضطراری ساخت محتوا برای وب است . اینکار به شما یاری می نماید دستگاه لیزر مطمئن شوید محتوای وبلاگ‌تان دستگاه لیزر دارای ارتباط و ثابت است . دستگاه لیزر به صورت کلی این یک تمرین خوب برای پروسه خلاقانه است , زیرا می‌تواند صدای سایت دستگاه لیزر را به طور یک دست نگه داراست .

تیم خلاق شما بایستی دو روزنگار تحریریه داشته باشد . می بایست یک تقویم مستر وجود داشته باشد که میتواند تمامی هدف ها برای 1‌سال را با قرار دادن مورخ های حساس و محتوای طرح ریزی شده پیگیری کند .
باید تقویمی را در شرکت داشته باشید که برای محتوای خاص یا این که کوتاه برهه زمانی و عمل های مارک استفاده شود .
گوگل ترندز می تواند در ایجاد روز‌نگار محتوا به شما یاری دهد . این گزینه به شما یاری خواهد کرد فصلی بودن محتوای خویش را گزینش نمایید و الگوهای موجود را شناسایی نمایید . در این حالت می‌توانید از مزیت فصول پیک استفاده کنید .

گوگل ترندز یک ابزار حتمی برای بازاریابان و ایجاد کنندگان مدرن محتواست . این ابزار یاری مینماید پژوهش‌هایتان در زمینه‌ی جستجوهای یوزرها را پیدایش نگه دارید . به تنهایی این ابزار می‌تواند داده هایی را در دست شما قرار دهد که برای ساخت محتوای با ارزش برای سایت مایحتاج است . همینطور این ابزار به شما امداد می کند سلامت لغت ها مهم خود را بسنجید . چه بخواهید یک محتوای دوست داستنی ایجاد فرمایید یا رقبای خویش را قضیه تحلیل قرار دهید , گوگل ترندز می‌تواند یک نقطه آغازین عالی برای پژوهش های بعدی باشد &# دستگاه های لیزر ;